Fotowoltaika – instalacje, folie grzewcze, pompy ciepła i rekuperacje – Renergy Fotowoltaika – instalacje, folie grzewcze, pompy ciepła i rekuperacje – Renergy+ 48 501 467 927

Zalety folii grzewczych

Dla wszystkich gospodarstw domowych, które szukają wydajnego i korzystnego cenowo sposobu na zapewnienie w mieszkaniu optymalnej temperatury, folie grzewcze mogą okazać się godnym rozważenia rozwiązaniem. Ze względu na liczne zalety, technologia ta zyskuje coraz większą rzeszę sympatyków. Poniżej przedstawiamy Państwu kilka ważnych korzyści płynących z wykorzystania tego nowoczesnego systemu.

 

Łatwy i szybki montaż – folie zastosować można niezależnie od rozmiaru oraz kształtu pomieszczenia. Ich rozłożenie nie wymaga żadnego konkretnego przygotowania, wystarczy iż nawierzchnia będzie sucha. Arkusze są niezwykle cienkie i przylegają do podłoża, dzięki czemu nie powodują powstawania wybrzuszeń oraz nierówności. Zastosować można je pod panele drewniane i laminaty, płyty kartonowo – gipsowe, dywany oraz kafelki.

 

Szeroki wachlarz zastosowań – technologia ogrzewania płaszczyznowego nie ogranicza się jedynie do podłóg. Z powodzeniem wykorzystuje się ją również na ścianach i suficie, dzięki czemu ciepło równomiernie rozprowadzane jest po całym pomieszczeniu. System doskonale sprawdza się zarówno w prywatnych lokalach mieszkalnych jak i biurach oraz placówkach publicznych.

 

Znaczenie dla zdrowia – folie grzewcze wykorzystują promieniowanie podczerwone, które posiada taka samą długość fali jak ciepło wydzielane przez ciało ludzkie i które nie wykazuje szkodliwego wpływu na nasz organizm. W technologii tej nie jest również emitowane szkodliwe w skutkach promieniowanie elektromagnetyczne, dzięki wysyceniu anionami i zmniejszeniu ilości bakterii poprawia się natomiast jakość powietrza w pomieszczeniu.

 

Wysoka żywotność – folie wykazują dużą trwałość i swoją funkcję mogą pełnić nawet przez trzydzieści lat. Instalacja nie wymaga również sezonowej konserwacji, dzięki czemu nie naraża na dodatkowe wydatki właścicieli mieszkania.

 

Kompatybilność z instalacjami fotowoltaicznymi – właściciele energooszczędnych domów mogą w chłodniejszych miesiącach wykorzystać do ogrzania swoich mieszkań energię zgromadzoną wiosną i latem.

Nasi partnerzy

Renergy
ul. Wyszyńskiego 158
66-400 Gorzów Wlkp.
NIP: 5571515504
REGON: 340273163
Adres e-mail:

Telefon: +48 501 467 927